Torsdag 2 juni
Nacka gymnasium kl 14
Fredag 3 juni
Arlandagymnasiet, Märsta, kl 13
Kungsholmens västra gymnasium kl 11 och 15.00
S:t Eriks gymnasiesärskola kl 13.00
Bergstrands gymnasium, Bromma (tid oklar)
Marina läroverket, Danderyd, kl. 9.15-15.30
Södetörns fria gymnasium kl 12
Fredrika Bremergymnasiet, Haninge, kl 9
Riksäpplets gymnasium, Haninge, (tid oklar)
Sankt Martins gymnasium, Sundbyberg, kl 11.30
Tibble gymnasium, Täby kl 14
Vallentuna gymnasium kl 11
Gustavsbergs gymnasium kl 14
Värmdö tekniska gymnasium kl 14
Tisdag 7 juni
Kungsholmens gymnasium kl 13.00
Stockholms hotell- och restaurangskola kl 9.30 – 10.30
Skärgårdsgymnasiet, Österåker, kl 14
Viktor Rydbergs gymnasium,Djursholm, kl 14
Onsdag 8 juni
Danderyds gymnasium kl 13
St:Erik gymnasium inkl RgRh kl 12 och 14.00
Stockholm science and innovation school kl 12.30
Stockholms transport- och fordonstekniska gymnasium kl 13.00
Östra Reals gymnasium kl 13.30
Österåkers gymnasium kl 13.30
Tumba gymnasium kl 12 (även 9 juni)
Åva gymnasium, Täby, kl 12-13.15
YBC, Sickla, kl 10.50 och kl 12.10
Praktiska gymnasiet Märsta (Tid oklar)
Torsdag 9 juni
Blackebergs gymnasium kl 13, 14 och 15.00
Globala gymnasiet kl 13.00
Kärrtorps gymnasium kl 12.00
P A Fogelströms gymnasium varje kvart mellan kl 10.15 till 11.20
Spånga gymnasium kl 9, 10, 11 och 13.00
Södra Latins gymnasium kl 12.00
Thorildsplans gymnasium kl 10, 11, 12, 13 och 14.00
Östra Reals gymnasium kl 13.30
Tumba gymnasium kl 12
Solna gymnasium kl 9.30
Stockholms hotell- och restaurangskola, kl 10
NTI-gymnasiet, Nacka strand, kl 12.30
Anna Whitlocks gymnasium kl 10.30, 11.30 och 12.30
Fredag 10 juni
Bernadottegymnasiet kl 12.00
Bromma gymnasium kl 10, 12 och 14.00
Berga naturbruksgymnasium kl 12.30
ESS-gymnasiet kl 13.00
International school of the Stockholm region kl 13.30
Liljeholmens gymnasium, endast avslutning inga utspring
Lindeparkens gymnasiesärskola kl 10.30
Midsommarkransens gymnasium kl 11 och 14.00
Praktiska gymnasiet Bromma (tid oklar)
Rudbeck, Sollenutan kl 9.30 (Samhällsvetenskapsprogrammet, Estetiska programmet och Humanistiska programmet) kl 11 (Teknikprogrammet och El- och energiprogrammet) kl 12.30 (Naturvetenskapsprogrammet, Musikklasserna, Friidrott/Orientering, AST-enheten) och kl 14 (Ekonomiprogrammet)
Värmdö gymnasium kl 14
Sjölins gymnasium, Sickla, kl 11.00
Järfälla gymnasium kl 11 (yrkesförberedande) och kl 15 (högskoleförberedande)
Tisdag 14 juni
Didaktus gymnasium,Jakobsberg, kl 13
Onsdag 15 juni
Kungliga Svenska balettskolan kl 12.00
Väsby nya gymnasium kl 12
Torsdag 16 juni
Norra Reals gymnasium kl 14.00
Listan fylls på eftersom