Kontakta oss!

Besöksadress:
Östra Järnvägsgatan 8
745 37 Enköping 
Tel, vxl: 0171-15 31 50
Organisationsnr: 556548-4960 
Bankgiro: 5759-3642 

Redaktionellt och insändare: 
redaktionen.balstabladet@mitti.se
 
Materialinlämning: 
manus.balstabladet@mitti.se

Våra Öppettider:
Receptionen är bemannad måndag-torsdag 8-17, fredag 8-15. Lunchstängt 12-13.
Material kan även lämnas via brevlåda utanför kontoret.

Materialinlämning till bokad annons

Ska du lämna in material till din bokade annons? Klicka här

Privatannonsera

Vill du köpa eller sälja något? Skicka in en privatannons Klicka här

Grattisannons på familjesidan:

Födelsedag, förlovning, giftermål eller tillskott i familjen?
Annonsera på vår familjesida, det är enkelt att skicka in. Klicka här

Redaktionen

Bengt Johansson
Chefredaktör
070-222 75 88
bengt.johansson@direktpress.se

Fredrik Gustafsson
Nyhetschef
070-418 56 44
fredrik.gustafsson@direktpress.se

Daniel Sjöberg
Reporter
070-658 67 04
daniel.sjoberg@direktpress.se

Sälj- och annonsavdelningen

Magnus Kruse
Säljare
070-917 94 31
magnus.kruse@direktpress.se

Jessica Pettersson
Säljare
​070-566 62 52
jessica.pettersson@direktpress.se

EvaLotta Pettersson
Säljare
070-917 94 32
evalotta.pettersson@direktpress.se

Produktion

Michaela Sättlund
Produktionsansvarig
0171-15 31 54
michaela.sattlund@direktpress.se
 

Hanna Gimséus
Produkton & bilagor
0171-15 31 53
hanna.gimseus@direktpress.se

Ledning

Ove Rickardsson
VD
ove.rickardsson@direktpress.se
070-307 50 40/0171-15 31 60

Joakim Fransson
Ansvarig utgivare
070-723 22 23
joakim.fransson@direktpress.se